כמה עולה בוט לוואטסאפ?

תוכן עניינים

כמה עולה בוט לוואטסאפ?

כיום, כל חברה המייצרת בוט לוואטסאפ מציגה אותו למכירה בכמה גרסאות שונות, המשתנות בהתאם לכמות האפשרויות וההטבות שהבוט מעניק עבורכם ועבור העסק. כך גרסה בסיסית למדי, תעלה כ- 400 שקלים בלבד, אך הגרסה המעולה שתטיב עם העסק שלכם ועם ניהולו תעלה כ- 1500 שקלים בחודש. המחירים משתנים בהתאם לגודל ותנאי העסקה, והם ניתנים בעצם כמחיר חודשי, לכל חודש בהם העסק מנוי לשירות הבוט לוואטסאפ.

מה כולל שירות של בוט לוואטסאפ?

בהתאם לבילה שתרכשו, הבוט יוכל לכלול שלל פעולות שונות, החל ממענה מהיר ללקוחות ועד פעולות שיווקיות, קביעת יומן ולוח זמנים לעסק, ועוד רבים. סוג השירות והמחיר שתשלמו, יכול לכלול עוד ועוד הטבות ויתרונות, שיתרמו לעסק ביותר ויותר נקודות. 

כיצד בוט לווטסאפ חוסך כסף לעסק ומשתלם?

בוט לוואטסאפ עולה מעט מאד לעומת מה שהוא חוסך לעסק מבחינת שירות אך גם מבחינה כלכלית. בוט לוואטסאפ ברמה גבוהה, מנהל את הלקוחות באופן מקצועי ואחראי שמייתר בכלל משרה למענה כזה, וכך חוסך לכם בעלויות של כוח אדם. מדובר באופציה משתלמת במיוחד לכל עסק, שתטיב עם הלקוחות, עם העובדים ובעצם תחסוך לכם כסף רב מאד בטווח הארוך – ואף תוכל לבצע קצת עבודות שיווק דיגיטליות, דרך שליחת וואטסאפ מאקסל ללקוחות ומתעניינים.

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם את זה:

עסקים כלכלה

מה זה ROI ואיך משפרים אותו?

בכל עולם העסקים, ישנם מדדים רבים להערכת ביצועים והצלחות של השקעות ופעילויות שונות. אחד המדדים המרכזיים והחשובים ביותר הוא ROI ראשי התיבות של Return on Investment – מדד המאפשר לחשב את התשואה על השקעה מסוימת ולהבין את הרווחיות שלה ביחס לעלות ההשקעה. 

עברו לכתבה >>

תגובות:

אנחנו גם ברשתות החברתיות :)

קטגוריות באתר:

הרשמה לדיוור!

חברות בניוזלטר שלנו תשאיר אתכם תמיד מחוברים!

דילוג לתוכן